A JE TO – SNV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46223169
DIČ: 2023287871
IČ DPH: SK2023287871
Strojnícka 3/17, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojnícka 3/17, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.22
Dátum vzniku: 16. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 7. 2011
Spisová značka: Sro/27891/V
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Hanák od 16. 6. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A JE TO – SNV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 248 % na 71,6 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 216,9 tis. €.

216,9 tis. €
Tržby
71,6 tis. €
Zisk
142,8 tis. €
Aktíva
119,5 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,8 tis., 2022 43,8 tis., 2023 44,0 tis., 2024 20,6 tis., 2025 71,6 tis.202159,8 tis.202243,8 tis.202344,0 tis.202420,6 tis.202571,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,8 tis., 2022 283,3 tis., 2023 276,8 tis., 2024 203,8 tis., 2025 216,9 tis.2021119,8 tis.2022283,3 tis.2023276,8 tis.2024203,8 tis.2025216,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 216,9 tis. € 71,6 tis. €
2024 203,8 tis. € 20,6 tis. €
2023 276,8 tis. € 44,0 tis. €
2022 283,3 tis. € 43,8 tis. €
2021 119,8 tis. € 59,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie119,5 tis. €
  • Záväzky23,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A JE TO – SNV s.r.o. v konkurze?

A JE TO – SNV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A JE TO – SNV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A JE TO – SNV s.r.o. tržby 216,9 tis. €.

Je firma A JE TO – SNV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A JE TO – SNV s.r.o. dosiahla zisk 71,6 tis. €.

Je A JE TO – SNV s.r.o. platiteľom DPH?

A JE TO – SNV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A JE TO – SNV s.r.o. sídli?

A JE TO – SNV s.r.o. má sídlo na adrese Strojnícka 3/17, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026