Premier Sport Tour, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46219455
DIČ: 2023285616
IČ DPH: SK2023285616
Na Revíne 29/C, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Revíne 29/C, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 8. 7. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2012
Spisová značka: Sro/73743/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej kancelárie; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; organizovanie kurzov, školení a seminárov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matej Očenáš od 10. 6. 2011
    konateľspoločník
  • MATEJO s.r.o. od 21. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Premier Sport Tour, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 446,6 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 12,5 mil. €.

12,5 mil. €
Tržby
446,6 tis. €
Zisk
12,7 mil. €
Celkové výnosy
5,7 mil. €
Aktíva
125,6 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
5,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,8 tis., 2022 79,9 tis., 2023 193,3 tis., 2024 345,2 tis., 2025 446,6 tis.202137,8 tis.202279,9 tis.2023193,3 tis.2024345,2 tis.2025446,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 4,3 mil., 2023 8,1 mil., 2024 11,0 mil., 2025 12,5 mil.20211,8 mil.20224,3 mil.20238,1 mil.202411,0 mil.202512,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,5 mil. € 446,6 tis. €
2024 11,0 mil. € 345,2 tis. €
2023 8,1 mil. € 193,3 tis. €
2022 4,3 mil. € 79,9 tis. €
2021 1,8 mil. € 37,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,7 tis. €
  • Zásoby820,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,7 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-329,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie446,6 tis. €
  • Rezervy850 €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky261,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Premier Sport Tour, s. r. o. v konkurze?

Premier Sport Tour, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Premier Sport Tour, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Premier Sport Tour, s. r. o. tržby 12,5 mil. €.

Je firma Premier Sport Tour, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Premier Sport Tour, s. r. o. dosiahla zisk 446,6 tis. €.

Je Premier Sport Tour, s. r. o. platiteľom DPH?

Premier Sport Tour, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Premier Sport Tour, s. r. o. sídli?

Premier Sport Tour, s. r. o. má sídlo na adrese Na Revíne 29/C, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026