BARIL Coatings, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46216120
DIČ: 2023287827
IČ DPH: SK2023287827
Mičinská cesta 35, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mičinská cesta 35, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 21. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 8. 2018
Spisová značka: Sro/29059/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexander Kamesch od 19. 4. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BARIL Coatings, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 277 % na 35,7 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 85,4 tis. €.

85,4 tis. €
Tržby
35,7 tis. €
Zisk
48,1 tis. €
Aktíva
41,2 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 2,2 tis., 2023 14,7 tis., 2024 9,5 tis., 2025 35,7 tis.20214,3 tis.20222,2 tis.202314,7 tis.20249,5 tis.202535,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 143,9 tis., 2022 126,4 tis., 2023 163,4 tis., 2024 145,6 tis., 2025 85,4 tis.2021143,9 tis.2022126,4 tis.2023163,4 tis.2024145,6 tis.202585,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 85,4 tis. € 35,7 tis. €
2024 145,6 tis. € 9,5 tis. €
2023 163,4 tis. € 14,7 tis. €
2022 126,4 tis. € 2,2 tis. €
2021 143,9 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,2 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BARIL Coatings, s.r.o. v konkurze?

BARIL Coatings, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BARIL Coatings, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BARIL Coatings, s.r.o. tržby 85,4 tis. €.

Je firma BARIL Coatings, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BARIL Coatings, s.r.o. dosiahla zisk 35,7 tis. €.

Je BARIL Coatings, s.r.o. platiteľom DPH?

BARIL Coatings, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BARIL Coatings, s.r.o. sídli?

BARIL Coatings, s.r.o. má sídlo na adrese Mičinská cesta 35, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026