BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov

Aktívna spoločnosť
IČO: 46206787
DIČ: 2023283295
IČ DPH: SK2023283295
Budovateľská 48, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 48, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 11. 4. 2019
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2011
Spisová značka: Sro/24541/P
Predmet podnikania (výber): kovoobrábanie; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Lánik od 15. 2. 2024
    konateľspoločník
  • Ľubomír Zajac od 9. 6. 2011
    konateľ
  • Jozef Lánik od 1. 9. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov v roku 2025 znížila stratu o 56 % na 20,1 tis. € a tržby jej narástli o 191 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
20,1 tis. €
Strata
2,5 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,0 tis., 2022 131,6 tis., 2023 1,3 tis., 2024 −45,6 tis., 2025 −20,1 tis.202114,0 tis.2022131,6 tis.20231,3 tis.2024−45,6 tis.2025−20,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 646,2 tis., 2022 802,2 tis., 2023 991,2 tis., 2024 837,8 tis., 2025 2,4 mil.2021646,2 tis.2022802,2 tis.2023991,2 tis.2024837,8 tis.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € -20,1 tis. €
2024 837,8 tis. € -45,6 tis. €
2023 991,2 tis. € 1,3 tis. €
2022 802,2 tis. € 131,6 tis. €
2021 646,2 tis. € 14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky400,8 tis. €
  • Finančné účty126,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,4 mil. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-331,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-20,1 tis. €
  • Rezervy9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky180,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €
  • Bankové úvery257,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie176,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov v konkurze?

BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov tržby 2,4 mil. €.

Je firma BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov vykázala stratu 20,1 tis. €.

Je BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov platiteľom DPH?

BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov sídli?

BHZ Steel, s.r.o., ul. Budovateľská 48, 080 01 Prešov má sídlo na adrese Budovateľská 48, Prešov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026