ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46203303
DIČ: 2023280138
IČ DPH: SK2023280138
Škultétyho 17, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Škultétyho 17, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 1. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2011
Spisová značka: Sro/24514/P
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Milan od 27. 3. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 70,9 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 261,1 tis. €.

261,1 tis. €
Tržby
70,9 tis. €
Zisk
260,3 tis. €
Celkové výnosy
215,8 tis. €
Aktíva
139,1 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
45,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 74,1 tis., 2022 60,2 tis., 2023 9,8 tis., 2024 740, 2025 70,9 tis.202174,1 tis.202260,2 tis.20239,8 tis.2024740202570,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 311,6 tis., 2022 349,8 tis., 2023 306,4 tis., 2024 355,0 tis., 2025 261,1 tis.2021311,6 tis.2022349,8 tis.2023306,4 tis.2024355,0 tis.2025261,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 261,1 tis. € 70,9 tis. €
2024 355,0 tis. € 740 €
2023 306,4 tis. € 9,8 tis. €
2022 349,8 tis. € 60,2 tis. €
2021 311,6 tis. € 74,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,0 tis. €
  • Zásoby2,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,1 tis. €
  • Finančné účty129,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov63,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,9 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-40,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky115,4 tis. €
  • Bankové úvery31 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. v konkurze?

ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. tržby 261,1 tis. €.

Je firma ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. dosiahla zisk 70,9 tis. €.

Je ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. platiteľom DPH?

ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. sídli?

ENCHANTÉ BUSINESS COMPANY s.r.o. má sídlo na adrese Škultétyho 17, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026