MAGNUM Economy, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46201475
DIČ: 2023281502
IČ DPH: SK2023281502
Plynárenská 17560/3A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 17560/3A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 10. 6. 2011
Základné imanie: 150,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/127875/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; administratívne služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Fritzová od 10. 6. 2011
    konateľspoločník
  • Jaroslav Fritz od 10. 6. 2011
    konateľ
  • MAGNUM Co., s.r.o. od 12. 1. 2021
    spoločník
  • Ing. Katarína Hantáková od 24. 3. 2018
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGNUM Economy, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 70,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 135,8 tis. €.

135,8 tis. €
Tržby
70,9 tis. €
Zisk
176,9 tis. €
Celkové výnosy
457,2 tis. €
Aktíva
253,2 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
86,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,3 tis., 2022 47,1 tis., 2023 57,5 tis., 2024 55,0 tis., 2025 70,9 tis.202153,3 tis.202247,1 tis.202357,5 tis.202455,0 tis.202570,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,3 tis., 2022 141,9 tis., 2023 159,3 tis., 2024 167,9 tis., 2025 135,8 tis.2021146,3 tis.2022141,9 tis.2023159,3 tis.2024167,9 tis.2025135,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,8 tis. € 70,9 tis. €
2024 167,9 tis. € 55,0 tis. €
2023 159,3 tis. € 57,5 tis. €
2022 141,9 tis. € 47,1 tis. €
2021 146,3 tis. € 53,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok173,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,4 tis. €
  • Finančné účty268,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie150,0 tis. €
  • Kapitálové fondy29,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,9 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky140,5 tis. €
  • Bankové úvery55,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGNUM Economy, s.r.o. v konkurze?

MAGNUM Economy, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGNUM Economy, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGNUM Economy, s.r.o. tržby 135,8 tis. €.

Je firma MAGNUM Economy, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGNUM Economy, s.r.o. dosiahla zisk 70,9 tis. €.

Je MAGNUM Economy, s.r.o. platiteľom DPH?

MAGNUM Economy, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGNUM Economy, s.r.o. sídli?

MAGNUM Economy, s.r.o. má sídlo na adrese Plynárenská 17560/3A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026