LUSI Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46198083
DIČ: 2023324138
IČ DPH: SK2023324138
Bardejovská Zábava 12, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bardejovská Zábava 12, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 2. 8. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2020
Spisová značka: Sro/48554/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Silvia Lukáčeková od 2. 8. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUSI Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 5,0 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 185,2 tis. €.

185,2 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
120,5 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −478, 2022 −365, 2023 1,2 tis., 2024 4,5 tis., 2025 5,0 tis.2021−4782022−36520231,2 tis.20244,5 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,5 tis., 2022 113,4 tis., 2023 77,3 tis., 2024 150,3 tis., 2025 185,2 tis.202138,5 tis.2022113,4 tis.202377,3 tis.2024150,3 tis.2025185,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 185,2 tis. € 5,0 tis. €
2024 150,3 tis. € 4,5 tis. €
2023 77,3 tis. € 1,2 tis. €
2022 113,4 tis. € -365 €
2021 38,5 tis. € -478 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,2 tis. €
  • Záväzky107,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUSI Slovakia s. r. o. v konkurze?

LUSI Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUSI Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUSI Slovakia s. r. o. tržby 185,2 tis. €.

Je firma LUSI Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUSI Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je LUSI Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

LUSI Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUSI Slovakia s. r. o. sídli?

LUSI Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Bardejovská Zábava 12, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026