EURO PRODUCTION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46186654
DIČ: 2023276079
IČ DPH: SK2023276079
Francisciho 807, Tisovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Francisciho 807, Tisovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 25. 5. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/20258/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Marušková od 23. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EURO PRODUCTION, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 239 % na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 173,5 tis. €.

173,5 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
184,4 tis. €
Aktíva
135,9 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 469, 2022 654, 2023 6,9 tis., 2024 3,8 tis., 2025 12,8 tis.2021469202265420236,9 tis.20243,8 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 210,3 tis., 2022 255,7 tis., 2023 159,9 tis., 2024 167,7 tis., 2025 173,5 tis.2021210,3 tis.2022255,7 tis.2023159,9 tis.2024167,7 tis.2025173,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 173,5 tis. € 12,8 tis. €
2024 167,7 tis. € 3,8 tis. €
2023 159,9 tis. € 6,9 tis. €
2022 255,7 tis. € 654 €
2021 210,3 tis. € 469 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie135,9 tis. €
  • Záväzky48,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EURO PRODUCTION, s.r.o. v konkurze?

EURO PRODUCTION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EURO PRODUCTION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EURO PRODUCTION, s.r.o. tržby 173,5 tis. €.

Je firma EURO PRODUCTION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EURO PRODUCTION, s.r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je EURO PRODUCTION, s.r.o. platiteľom DPH?

EURO PRODUCTION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EURO PRODUCTION, s.r.o. sídli?

EURO PRODUCTION, s.r.o. má sídlo na adrese Francisciho 807, Tisovec, 980 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026