GYNMED Žilina, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46173633
DIČ: 2023282833
IČ DPH: SK2023282833
Hálkova 3, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hálkova 3, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 15. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/54887/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Peter Durmis od 15. 6. 2011
    konateľspoločník
  • Petra Durmisová od 1. 7. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GYNMED Žilina, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 50 % na 30,1 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 232,2 tis. €.

232,2 tis. €
Tržby
30,1 tis. €
Zisk
232,2 tis. €
Celkové výnosy
149,4 tis. €
Aktíva
131,2 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
45,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 7,6 tis., 2023 20,0 tis., 2024 20,1 tis., 2025 30,1 tis.202110,3 tis.20227,6 tis.202320,0 tis.202420,1 tis.202530,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,8 tis., 2022 165,3 tis., 2023 199,2 tis., 2024 213,4 tis., 2025 232,2 tis.2021156,8 tis.2022165,3 tis.2023199,2 tis.2024213,4 tis.2025232,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,2 tis. € 30,1 tis. €
2024 213,4 tis. € 20,1 tis. €
2023 199,2 tis. € 20,0 tis. €
2022 165,3 tis. € 7,6 tis. €
2021 156,8 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,5 tis. €
  • Finančné účty62,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov95,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,1 tis. €
  • Rezervy263 €
  • Dlhodobé záväzky221 €
  • Krátkodobé záväzky17,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GYNMED Žilina, s.r.o. v konkurze?

GYNMED Žilina, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GYNMED Žilina, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GYNMED Žilina, s.r.o. tržby 232,2 tis. €.

Je firma GYNMED Žilina, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GYNMED Žilina, s.r.o. dosiahla zisk 30,1 tis. €.

Je GYNMED Žilina, s.r.o. platiteľom DPH?

GYNMED Žilina, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GYNMED Žilina, s.r.o. sídli?

GYNMED Žilina, s.r.o. má sídlo na adrese Hálkova 3, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026