Point S Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46171169
DIČ: 2023260459
IČ DPH: SK2023260459
Pódafa 302, Povoda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pódafa 302, Povoda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 5. 2011
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2012
Spisová značka: Sro/27468/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Nagy od 22. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Zoltán Buthi od 22. 1. 2015
    konateľ
  • GUMITÁR Kft. od 28. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Point S Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 249,4 tis. €.

249,4 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
260,9 tis. €
Celkové výnosy
117,5 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
21,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 1,3 tis., 2023 2,5 tis., 2024 2,2 tis., 2025 4,1 tis.20211,8 tis.20221,3 tis.20232,5 tis.20242,2 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 74,8 tis., 2022 58,1 tis., 2023 44,0 tis., 2024 162,4 tis., 2025 249,4 tis.202174,8 tis.202258,1 tis.202344,0 tis.2024162,4 tis.2025249,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 249,4 tis. € 4,1 tis. €
2024 162,4 tis. € 2,2 tis. €
2023 44,0 tis. € 2,5 tis. €
2022 58,1 tis. € 1,3 tis. €
2021 74,8 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok39,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,4 tis. €
  • Finančné účty11,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku112 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-9,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky80,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Point S Slovakia s.r.o. v konkurze?

Point S Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Point S Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Point S Slovakia s.r.o. tržby 249,4 tis. €.

Je firma Point S Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Point S Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je Point S Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Point S Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Point S Slovakia s.r.o. sídli?

Point S Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Pódafa 302, Povoda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026