STAVIVO IBV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46168095
DIČ: 2023260492
IČ DPH: SK2023260492
Zvolenská cesta 279/1, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 279/1, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 11. 5. 2011
Základné imanie: 115,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 5. 2011
Spisová značka: Sro/20187/S
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb: upratovacie práce, prenájom hnuteľných vecí; prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti; požičiavanie a prenájom motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Zátroch od 11. 5. 2011
    konateľspoločník
  • Štefánia Zátrochová od 26. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVIVO IBV, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 14,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 9,7 mil. €.

9,7 mil. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
9,7 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
15,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 168,9 tis., 2022 292,9 tis., 2023 63,8 tis., 2024 116,2 tis., 2025 14,9 tis.2021168,9 tis.2022292,9 tis.202363,8 tis.2024116,2 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,2 mil., 2022 9,2 mil., 2023 8,3 mil., 2024 9,4 mil., 2025 9,7 mil.20217,2 mil.20229,2 mil.20238,3 mil.20249,4 mil.20259,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,7 mil. € 14,9 tis. €
2024 9,4 mil. € 116,2 tis. €
2023 8,3 mil. € 63,8 tis. €
2022 9,2 mil. € 292,9 tis. €
2021 7,2 mil. € 168,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok822,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby1,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky857,7 tis. €
  • Finančné účty25,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie115,0 tis. €
  • Kapitálové fondy427,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,9 tis. €
  • Rezervy33,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky519,9 tis. €
  • Bankové úvery1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVIVO IBV, s.r.o. v konkurze?

STAVIVO IBV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVIVO IBV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVIVO IBV, s.r.o. tržby 9,7 mil. €.

Je firma STAVIVO IBV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVIVO IBV, s.r.o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je STAVIVO IBV, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVIVO IBV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVIVO IBV, s.r.o. sídli?

STAVIVO IBV, s.r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 279/1, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026