Veríme v Zábavu, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46167145
DIČ: 2023253034
IČ DPH: SK2023253034
Pod Brezinou 3745/86, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Brezinou 3745/86, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 3. 8. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2011
Spisová značka: Sro/32049/R
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 vrátane prípojného vozidla; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Kyselica od 4. 5. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 8,4 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 7,5 mil. €.

7,5 mil. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
7,5 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
913,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
5,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 55,0 tis., 2021 58,4 tis., 2022 −26,7 tis., 2024 490,0 tis., 2025 8,4 tis.202055,0 tis.202158,4 tis.2022−26,7 tis.2024490,0 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 2,2 mil., 2021 3,1 mil., 2022 4,5 mil., 2024 8,1 mil., 2025 7,5 mil.20202,2 mil.20213,1 mil.20224,5 mil.20248,1 mil.20257,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,5 mil. € 8,4 tis. €
2024 8,1 mil. € 490,0 tis. €
2022 4,5 mil. € -26,7 tis. €
2021 3,1 mil. € 58,4 tis. €
2020 2,2 mil. € 55,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok737,9 tis. €
  • Zásoby652,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty98,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie45,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov899,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky545,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky626,0 tis. €
  • Bankové úvery637,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Veríme v Zábavu, s.r.o. v konkurze?

Veríme v Zábavu, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Veríme v Zábavu, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Veríme v Zábavu, s.r.o. tržby 7,5 mil. €.

Je firma Veríme v Zábavu, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Veríme v Zábavu, s.r.o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je Veríme v Zábavu, s.r.o. platiteľom DPH?

Veríme v Zábavu, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Veríme v Zábavu, s.r.o. sídli?

Veríme v Zábavu, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Brezinou 3745/86, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026