MRC - KOVO, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46160540
DIČ: 2023257247
IČ DPH: SK2023257247
Pšurnovická 1070, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pšurnovická 1070, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 28. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2011
Spisová značka: Sro/54623/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; kovoobrábanie; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Calaj od 31. 8. 2020
    konateľspoločník
  • Roman Calaj od 28. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MRC - KOVO, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 65,2 tis. €.

65,2 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Strata
43,4 tis. €
Aktíva
8,2 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 9,0 tis., 2023 6,0 tis., 2024 2,6 tis., 2025 −2,0 tis.20216,0 tis.20229,0 tis.20236,0 tis.20242,6 tis.2025−2,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 73,5 tis., 2022 105,8 tis., 2023 104,1 tis., 2024 60,7 tis., 2025 65,2 tis.202173,5 tis.2022105,8 tis.2023104,1 tis.202460,7 tis.202565,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,2 tis. € -2,0 tis. €
2024 60,7 tis. € 2,6 tis. €
2023 104,1 tis. € 6,0 tis. €
2022 105,8 tis. € 9,0 tis. €
2021 73,5 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,2 tis. €
  • Záväzky35,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MRC - KOVO, s. r. o. v konkurze?

MRC - KOVO, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MRC - KOVO, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MRC - KOVO, s. r. o. tržby 65,2 tis. €.

Je firma MRC - KOVO, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MRC - KOVO, s. r. o. vykázala stratu 2,0 tis. €.

Je MRC - KOVO, s. r. o. platiteľom DPH?

MRC - KOVO, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MRC - KOVO, s. r. o. sídli?

MRC - KOVO, s. r. o. má sídlo na adrese Pšurnovická 1070, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026