Reality Lenka Krajčíková, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46158723
DIČ: 2023259271
IČ DPH: SK2023259271
Dlhá 1424/47, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dlhá 1424/47, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 30. 4. 2011
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2011
Spisová značka: Sro/27410/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emil Krajčík od 30. 4. 2011
    konateľ
  • OVEHM HOLDING SK, a.s. od 28. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 183,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 58,4 tis. €.

58,4 tis. €
Tržby
183,8 tis. €
Zisk
958,3 tis. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
776,6 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
68,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,0 tis., 2022 54,1 tis., 2023 79,1 tis., 2024 336,1 tis., 2025 183,8 tis.202125,0 tis.202254,1 tis.202379,1 tis.2024336,1 tis.2025183,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,1 tis., 2022 54,9 tis., 2023 54,2 tis., 2024 57,3 tis., 2025 58,4 tis.202154,1 tis.202254,9 tis.202354,2 tis.202457,3 tis.202558,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,4 tis. € 183,8 tis. €
2024 57,3 tis. € 336,1 tis. €
2023 54,2 tis. € 79,1 tis. €
2022 54,9 tis. € 54,1 tis. €
2021 54,1 tis. € 25,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky439,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky754 €
  • Krátkodobý finančný majetok1,8 mil. €
  • Finančné účty31,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie29 €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov556,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie183,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,8 tis. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. v konkurze?

Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. tržby 58,4 tis. €.

Je firma Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. dosiahla zisk 183,8 tis. €.

Je Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. platiteľom DPH?

Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. sídli?

Reality Lenka Krajčíková, s.r.o. má sídlo na adrese Dlhá 1424/47, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026