VaM a priatelia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46154132
DIČ: 2023255839
IČ DPH: SK2023255839
Lesná 1987/3, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lesná 1987/3, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 30. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2012
Spisová značka: Sro/72737/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Švorec od 30. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VaM a priatelia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 84,6 tis. €.

84,6 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
141,9 tis. €
Aktíva
43,8 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 9,0 tis., 2023 2,7 tis., 2024 8,6 tis., 2025 8,8 tis.20214,0 tis.20229,0 tis.20232,7 tis.20248,6 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,9 tis., 2022 42,5 tis., 2023 31,4 tis., 2024 55,1 tis., 2025 84,6 tis.202144,9 tis.202242,5 tis.202331,4 tis.202455,1 tis.202584,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,6 tis. € 8,8 tis. €
2024 55,1 tis. € 8,6 tis. €
2023 31,4 tis. € 2,7 tis. €
2022 42,5 tis. € 9,0 tis. €
2021 44,9 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,8 tis. €
  • Záväzky98,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VaM a priatelia, s. r. o. v konkurze?

VaM a priatelia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VaM a priatelia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VaM a priatelia, s. r. o. tržby 84,6 tis. €.

Je firma VaM a priatelia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VaM a priatelia, s. r. o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je VaM a priatelia, s. r. o. platiteľom DPH?

VaM a priatelia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VaM a priatelia, s. r. o. sídli?

VaM a priatelia, s. r. o. má sídlo na adrese Lesná 1987/3, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026