FaMILÝ M+S s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46143815
DIČ: 2023253815
IČ DPH: SK2023253815
Slavkovská ulica 250/37, Nová Lesná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slavkovská ulica 250/37, Nová Lesná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 27. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/24383/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Milý od 27. 4. 2011
    konateľspoločník
  • Lucia Lendvay od 28. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FaMILÝ M+S s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 47,7 tis. €.

47,7 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
47,7 tis. €
Celkové výnosy
28,4 tis. €
Aktíva
17,0 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
32,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,3 tis., 2022 515, 2023 2,2 tis., 2024 9,0 tis., 2025 1,4 tis.2021−2,3 tis.202251520232,2 tis.20249,0 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 tis., 2022 5,1 tis., 2023 12,1 tis., 2024 30,2 tis., 2025 47,7 tis.20212,5 tis.20225,1 tis.202312,1 tis.202430,2 tis.202547,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 2,5 tis., 2022 5,1 tis., 2023 12,1 tis., 2024 30,2 tis., 2025 47,7 tis.20212,5 tis.20225,1 tis.202312,1 tis.202430,2 tis.202547,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 34, 2024 1,6 tis., 2025 340202102022020233420241,6 tis.2025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,7 tis. € 1,4 tis. €
2024 30,2 tis. € 9,0 tis. €
2023 12,1 tis. € 2,2 tis. €
2022 5,1 tis. € 515 €
2021 2,5 tis. € -2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 tis. €
  • Finančné účty17,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 tis. €
  • Bankové úvery9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FaMILÝ M+S s.r.o. v konkurze?

FaMILÝ M+S s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FaMILÝ M+S s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FaMILÝ M+S s.r.o. tržby 47,7 tis. €.

Je firma FaMILÝ M+S s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FaMILÝ M+S s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je FaMILÝ M+S s.r.o. platiteľom DPH?

FaMILÝ M+S s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FaMILÝ M+S s.r.o. sídli?

FaMILÝ M+S s.r.o. má sídlo na adrese Slavkovská ulica 250/37, Nová Lesná, 059 86.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026