BM Consulting Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46124233
DIČ: 2023243035
IČ DPH: SK2023243035
Šášovská 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šášovská 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 12. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2011
Spisová značka: Sro/72240/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Bočko od 10. 11. 2016
    konateľspoločník
  • aSocia, s. r. o. od 23. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BM Consulting Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 17,0 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 838,0 tis. €.

838,0 tis. €
Tržby
17,0 tis. €
Zisk
838,5 tis. €
Celkové výnosy
228,6 tis. €
Aktíva
71,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
30,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 3,1 tis., 2023 13,8 tis., 2024 13,6 tis., 2025 17,0 tis.20211,7 tis.20223,1 tis.202313,8 tis.202413,6 tis.202517,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,1 mil., 2023 2,5 mil., 2024 1,8 mil., 2025 838,0 tis.20211,6 mil.20221,1 mil.20232,5 mil.20241,8 mil.2025838,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 838,0 tis. € 17,0 tis. €
2024 1,8 mil. € 13,6 tis. €
2023 2,5 mil. € 13,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 3,1 tis. €
2021 1,6 mil. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,6 tis. €
  • Finančné účty28,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy35,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky820 €
  • Krátkodobé záväzky121,0 tis. €
  • Bankové úvery34,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BM Consulting Slovakia s. r. o. v konkurze?

BM Consulting Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BM Consulting Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BM Consulting Slovakia s. r. o. tržby 838,0 tis. €.

Je firma BM Consulting Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BM Consulting Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 17,0 tis. €.

Je BM Consulting Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

BM Consulting Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BM Consulting Slovakia s. r. o. sídli?

BM Consulting Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Šášovská 14, Bratislava, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026