Izolácie stavieb, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46115471
DIČ: 2023268973
IČ DPH: SK2023268973
Rohožník 464, Rohožník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rohožník 464, Rohožník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 19. 5. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 6. 2011
Spisová značka: Sro/73187/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti v rozsah…; skladovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Rečný od 19. 5. 2011
    konateľspoločník
  • Michal Rečný od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Izolácie stavieb, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 223,4 tis. €.

223,4 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
211,8 tis. €
Celkové výnosy
286,1 tis. €
Aktíva
35,1 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 42,5 tis., 2023 −844, 2024 3,4 tis., 2025 −1,9 tis.202118,0 tis.202242,5 tis.2023−84420243,4 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 249,0 tis., 2022 376,5 tis., 2023 201,3 tis., 2024 331,5 tis., 2025 223,4 tis.2021249,0 tis.2022376,5 tis.2023201,3 tis.2024331,5 tis.2025223,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 223,4 tis. € -1,9 tis. €
2024 331,5 tis. € 3,4 tis. €
2023 201,3 tis. € -844 €
2022 376,5 tis. € 42,5 tis. €
2021 249,0 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok232,2 tis. €
  • Zásoby21,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,1 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie960 €

Pasíva

  • Vlastné imanie35,1 tis. €
  • Záväzky251,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Izolácie stavieb, s. r. o. v konkurze?

Izolácie stavieb, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Izolácie stavieb, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Izolácie stavieb, s. r. o. tržby 223,4 tis. €.

Je firma Izolácie stavieb, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Izolácie stavieb, s. r. o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je Izolácie stavieb, s. r. o. platiteľom DPH?

Izolácie stavieb, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Izolácie stavieb, s. r. o. sídli?

Izolácie stavieb, s. r. o. má sídlo na adrese Rohožník 464, Rohožník, 906 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026