Lacné stavby, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46106146
DIČ: 2023232849
IČ DPH: SK2023232849
Melčice 236, Melčice-Lieskové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Melčice 236, Melčice-Lieskové Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 11. 9. 1995
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2011
Spisová značka: Sro/24334/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Vangel od 11. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lacné stavby, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 484 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 353,2 tis. €.

353,2 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
353,2 tis. €
Celkové výnosy
109,1 tis. €
Aktíva
14,3 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 −739, 2023 873, 2024 507, 2025 3,0 tis.20212,8 tis.2022−7392023873202450720253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,2 tis., 2022 58,7 tis., 2023 96,7 tis., 2024 230,1 tis., 2025 353,2 tis.202149,2 tis.202258,7 tis.202396,7 tis.2024230,1 tis.2025353,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 353,2 tis. € 3,0 tis. €
2024 230,1 tis. € 507 €
2023 96,7 tis. € 873 €
2022 58,7 tis. € -739 €
2021 49,2 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,8 tis. €
  • Zásoby7,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky38,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,3 tis. €
  • Finančné účty15,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,0 tis. €
  • Rezervy37 €
  • Krátkodobé záväzky45,5 tis. €
  • Bankové úvery49,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lacné stavby, s. r. o. v konkurze?

Lacné stavby, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lacné stavby, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lacné stavby, s. r. o. tržby 353,2 tis. €.

Je firma Lacné stavby, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lacné stavby, s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je Lacné stavby, s. r. o. platiteľom DPH?

Lacné stavby, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lacné stavby, s. r. o. sídli?

Lacné stavby, s. r. o. má sídlo na adrese Melčice 236, Melčice-Lieskové, 913 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026