Areál zdravia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46101641
DIČ: 2023244784
IČ DPH: SK2023244784
Šustekova 3717/51, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 3717/51, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 1. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 5. 2011
Spisová značka: Sro/71762/B
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriela Gábrišová od 21. 1. 2026
    konateľspoločník
  • Tomáš Petrášek od 1. 3. 2024
    konateľspoločník
  • Viktor Petrášek od 11. 6. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Areál zdravia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 240 % na 15,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 189,2 tis. €.

189,2 tis. €
Tržby
15,7 tis. €
Zisk
38,3 tis. €
Aktíva
15,8 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,5 tis., 2022 11,6 tis., 2023 3,2 tis., 2024 4,6 tis., 2025 15,7 tis.2021−1,5 tis.202211,6 tis.20233,2 tis.20244,6 tis.202515,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 97,1 tis., 2022 135,0 tis., 2023 171,2 tis., 2024 178,9 tis., 2025 189,2 tis.202197,1 tis.2022135,0 tis.2023171,2 tis.2024178,9 tis.2025189,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 189,2 tis. € 15,7 tis. €
2024 178,9 tis. € 4,6 tis. €
2023 171,2 tis. € 3,2 tis. €
2022 135,0 tis. € 11,6 tis. €
2021 97,1 tis. € -1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,8 tis. €
  • Záväzky22,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Areál zdravia, s. r. o. v konkurze?

Areál zdravia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Areál zdravia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Areál zdravia, s. r. o. tržby 189,2 tis. €.

Je firma Areál zdravia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Areál zdravia, s. r. o. dosiahla zisk 15,7 tis. €.

Je Areál zdravia, s. r. o. platiteľom DPH?

Areál zdravia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Areál zdravia, s. r. o. sídli?

Areál zdravia, s. r. o. má sídlo na adrese Šustekova 3717/51, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026