MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46099158
DIČ: 2023230088
IČ DPH: SK2023230088
Dlhé diely I 3492/6A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Dlhé diely I 3492/6A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02
Dátum vzniku: 4. 7. 2007
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 11. 2011
Spisová značka: Sa/5264/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivo Ďurkovič od 9. 6. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Juraj Mizera od 19. 4. 2011
    člen dozornej rady
  • JUDr. Eduard Nagy od 19. 4. 2011
    člen dozornej rady
  • Vladimír Bartovic od 19. 4. 2011
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 112,0 tis. €.

0 €
Tržby
112,0 tis. €
Strata
60,5 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
92,6 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −49,4 tis., 2022 539,1 tis., 2023 21,2 tis., 2024 27,5 tis., 2025 −112,0 tis.2021−49,4 tis.2022539,1 tis.202321,2 tis.202427,5 tis.2025−112,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 548,0 tis., 2022 1,5 mil., 2023 140,8 tis., 2024 88,6 tis., 2025 02021548,0 tis.20221,5 mil.2023140,8 tis.202488,6 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -112,0 tis. €
2024 88,6 tis. € 27,5 tis. €
2023 140,8 tis. € 21,2 tis. €
2022 1,5 mil. € 539,1 tis. €
2021 548,0 tis. € -49,4 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky2,2 mil. €
  • Finančné účty3,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov177,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-112,0 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky914 €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. v konkurze?

MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. vykázala stratu 112,0 tis. €.

Je MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. platiteľom DPH?

MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. sídli?

MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s. má sídlo na adrese Dlhé diely I 3492/6A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026