ACARTUS Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46095136
DIČ: 2023239669
IČ DPH: SK2023239669
Palárikova 76, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palárikova 76, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 2. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 8. 2011
Spisová značka: Sro/54503/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Šperka od 2. 4. 2011
    konateľspoločník
  • V4 Holding, a.s. od 12. 12. 2020
    spoločník
  • Adela Smažáková od 30. 12. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ACARTUS Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 56 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 101,4 tis. €.

101,4 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
137,5 tis. €
Celkové výnosy
286,5 tis. €
Aktíva
84,1 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
59,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 9,1 tis., 2021 14,6 tis., 2023 3,9 tis., 2024 2,8 tis., 2025 4,3 tis.20209,1 tis.202114,6 tis.20233,9 tis.20242,8 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 388,5 tis., 2021 318,5 tis., 2023 208,9 tis., 2024 130,5 tis., 2025 101,4 tis.2020388,5 tis.2021318,5 tis.2023208,9 tis.2024130,5 tis.2025101,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,4 tis. € 4,3 tis. €
2024 130,5 tis. € 2,8 tis. €
2023 208,9 tis. € 3,9 tis. €
2021 318,5 tis. € 14,6 tis. €
2020 388,5 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok54,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky114,4 tis. €
  • Finančné účty26,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie85,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy12,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky128,9 tis. €
  • Bankové úvery45,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ACARTUS Slovakia, s.r.o. v konkurze?

ACARTUS Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ACARTUS Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ACARTUS Slovakia, s.r.o. tržby 101,4 tis. €.

Je firma ACARTUS Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ACARTUS Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je ACARTUS Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

ACARTUS Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ACARTUS Slovakia, s.r.o. sídli?

ACARTUS Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Palárikova 76, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026