R I V A MMM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46083812
DIČ: 2023499819
IČ DPH: SK2023499819
Okružná 152/40, Tovarníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 152/40, Tovarníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 12. 2013
Spisová značka: Sro/31391/N
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Henrieta Matušíková od 13. 4. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R I V A MMM, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 32,6 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 64,3 tis. €.

64,3 tis. €
Tržby
32,6 tis. €
Zisk
65,9 tis. €
Celkové výnosy
265,1 tis. €
Aktíva
249,1 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
69,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,3 tis., 2022 11,9 tis., 2023 8,7 tis., 2024 2,8 tis., 2025 32,6 tis.202119,3 tis.202211,9 tis.20238,7 tis.20242,8 tis.202532,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 100,3 tis., 2022 106,4 tis., 2023 85,4 tis., 2024 72,8 tis., 2025 64,3 tis.2021100,3 tis.2022106,4 tis.202385,4 tis.202472,8 tis.202564,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,3 tis. € 32,6 tis. €
2024 72,8 tis. € 2,8 tis. €
2023 85,4 tis. € 8,7 tis. €
2022 106,4 tis. € 11,9 tis. €
2021 100,3 tis. € 19,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky214,6 tis. €
  • Finančné účty50,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku139 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov211,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky48 €
  • Krátkodobé záväzky15,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R I V A MMM, s.r.o. v konkurze?

R I V A MMM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R I V A MMM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R I V A MMM, s.r.o. tržby 64,3 tis. €.

Je firma R I V A MMM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R I V A MMM, s.r.o. dosiahla zisk 32,6 tis. €.

Je R I V A MMM, s.r.o. platiteľom DPH?

R I V A MMM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R I V A MMM, s.r.o. sídli?

R I V A MMM, s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 152/40, Tovarníky, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026