M&L Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46083251
DIČ: 2023218021
IČ DPH: SK2023218021
Čadečka 3180, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čadečka 3180, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 9. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2020
Spisová značka: Sro/54376/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Hlaváč, MBA od 15. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M&L Invest s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 894 % na 25,8 tis. € a tržby jej narástli o 151 % na 571,5 tis. €.

571,5 tis. €
Tržby
25,8 tis. €
Zisk
572,3 tis. €
Celkové výnosy
607,8 tis. €
Aktíva
164,4 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
18,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 293, 2022 12,0 tis., 2023 6,4 tis., 2024 2,6 tis., 2025 25,8 tis.2021293202212,0 tis.20236,4 tis.20242,6 tis.202525,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 185,3 tis., 2022 428,5 tis., 2023 122,9 tis., 2024 227,7 tis., 2025 571,5 tis.2021185,3 tis.2022428,5 tis.2023122,9 tis.2024227,7 tis.2025571,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 571,5 tis. € 25,8 tis. €
2024 227,7 tis. € 2,6 tis. €
2023 122,9 tis. € 6,4 tis. €
2022 428,5 tis. € 12,0 tis. €
2021 185,3 tis. € 293 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok399,9 tis. €
  • Zásoby150,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,4 tis. €
  • Finančné účty22,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,8 tis. €
  • Rezervy-828 €
  • Dlhodobé záväzky245,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky199,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M&L Invest s.r.o. v konkurze?

M&L Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M&L Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M&L Invest s.r.o. tržby 571,5 tis. €.

Je firma M&L Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M&L Invest s.r.o. dosiahla zisk 25,8 tis. €.

Je M&L Invest s.r.o. platiteľom DPH?

M&L Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M&L Invest s.r.o. sídli?

M&L Invest s.r.o. má sídlo na adrese Čadečka 3180, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026