positive film, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46076158
DIČ: 2023249118
IČ DPH: SK2023249118
Konventná 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 29. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2013
Spisová značka: Sro/71867/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Roman Fábian od 29. 3. 2011
    konateľspoločník
  • Mgr. art. Timotej Križka od 29. 3. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť positive film, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 62,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 103,7 tis. €.

103,7 tis. €
Tržby
62,1 tis. €
Zisk
103,7 tis. €
Celkové výnosy
374,8 tis. €
Aktíva
361,8 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
84,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,6 tis., 2022 30,3 tis., 2023 16,0 tis., 2024 63,9 tis., 2025 62,1 tis.202113,6 tis.202230,3 tis.202316,0 tis.202463,9 tis.202562,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,0 tis., 2022 45,8 tis., 2023 32,1 tis., 2024 96,9 tis., 2025 103,7 tis.202120,0 tis.202245,8 tis.202332,1 tis.202496,9 tis.2025103,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,7 tis. € 62,1 tis. €
2024 96,9 tis. € 63,9 tis. €
2023 32,1 tis. € 16,0 tis. €
2022 45,8 tis. € 30,3 tis. €
2021 20,0 tis. € 13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky254,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,6 tis. €
  • Finančné účty102,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov294,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,1 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Krátkodobé záväzky12,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma positive film, s. r. o. v konkurze?

positive film, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma positive film, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala positive film, s. r. o. tržby 103,7 tis. €.

Je firma positive film, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 positive film, s. r. o. dosiahla zisk 62,1 tis. €.

Je positive film, s. r. o. platiteľom DPH?

positive film, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma positive film, s. r. o. sídli?

positive film, s. r. o. má sídlo na adrese Konventná 19, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026