POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46073019
DIČ: 2023237953
IČ DPH: SK2023237953
Štefana Kukuru 12, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Kukuru 12, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 30. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2011
Spisová značka: Sro/27442/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Žoffčák od 30. 3. 2011
    konateľ
  • Ľubomír Vlk od 24. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 5,0 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 127,8 tis. €.

127,8 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
35,8 tis. €
Aktíva
24,0 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 143, 2023 615, 2024 4,1 tis., 2025 5,0 tis.20211,6 tis.2022143202361520244,1 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,5 tis., 2022 143,6 tis., 2023 117,8 tis., 2024 120,2 tis., 2025 127,8 tis.202199,5 tis.2022143,6 tis.2023117,8 tis.2024120,2 tis.2025127,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 127,8 tis. € 5,0 tis. €
2024 120,2 tis. € 4,1 tis. €
2023 117,8 tis. € 615 €
2022 143,6 tis. € 143 €
2021 99,5 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,0 tis. €
  • Záväzky11,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. v konkurze?

POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. tržby 127,8 tis. €.

Je firma POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. platiteľom DPH?

POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. sídli?

POZEMNÉ STAVBY MICHALOVCE, s. r. o. má sídlo na adrese Štefana Kukuru 12, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026