Zdravý svet s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46060511
DIČ: 2023234378
IČ DPH: SK2023234378
Podvažie 228, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podvažie 228, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 3. 4. 2011
Základné imanie: 75,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2011
Spisová značka: Sro/24115/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Machnič od 10. 10. 2022
    konateľ
  • Matúš Machnič od 6. 3. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Jakub Augustín od 31. 12. 2022
    spoločník
  • Ing. Mária Augustínová od 31. 12. 2022
    spoločník
  • Jana Daubnerová od 9. 11. 2021
    spoločník
  • MUDr. Klaudia Čuboňová od 31. 12. 2022
    spoločník
  • MUDr. Matej Čuboň od 31. 12. 2022
    spoločník
  • Michal Sučanský od 14. 11. 2024
    spoločník
  • Vladimír Jakubec od 9. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zdravý svet s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 352,3 tis. € a tržby jej narástli o 75 % na 5,7 mil. €.

5,7 mil. €
Tržby
352,3 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
881,1 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
24,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,3 tis., 2022 76,1 tis., 2023 73,3 tis., 2024 288,7 tis., 2025 352,3 tis.2021−5,3 tis.202276,1 tis.202373,3 tis.2024288,7 tis.2025352,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,3 mil., 2024 3,3 mil., 2025 5,7 mil.20211,3 mil.20221,3 mil.20231,3 mil.20243,3 mil.20255,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,7 mil. € 352,3 tis. €
2024 3,3 mil. € 288,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 73,3 tis. €
2022 1,3 mil. € 76,1 tis. €
2021 1,3 mil. € -5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby444,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,6 tis. €
  • Finančné účty501,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie75,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov446,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie352,3 tis. €
  • Rezervy6,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky61,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky921,1 tis. €
  • Bankové úvery635,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zdravý svet s. r. o. v konkurze?

Zdravý svet s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zdravý svet s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zdravý svet s. r. o. tržby 5,7 mil. €.

Je firma Zdravý svet s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zdravý svet s. r. o. dosiahla zisk 352,3 tis. €.

Je Zdravý svet s. r. o. platiteľom DPH?

Zdravý svet s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zdravý svet s. r. o. sídli?

Zdravý svet s. r. o. má sídlo na adrese Podvažie 228, Považská Bystrica, 017 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026