Syneos Health Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46059555
DIČ: 2023222575
IČ DPH: SK2023222575
Vlčkova 8/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčkova 8/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 15. 3. 2011
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 5. 2011
Spisová značka: Sro/71438/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. László Békési od 16. 4. 2024
    konateľ
  • Syneos Health Switzerland GmbH od 15. 3. 2022
    spoločník
  • Syneos Health UK Limited od 22. 10. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Syneos Health Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 212,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
212,1 tis. €
Zisk
4,1 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
95,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 118,9 tis., 2022 215,9 tis., 2023 216,8 tis., 2024 198,8 tis., 2025 212,1 tis.2021118,9 tis.2022215,9 tis.2023216,8 tis.2024198,8 tis.2025212,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 5,0 mil., 2023 4,8 mil., 2024 4,3 mil., 2025 4,0 mil.20213,3 mil.20225,0 mil.20234,8 mil.20244,3 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 212,1 tis. €
2024 4,3 mil. € 198,8 tis. €
2023 4,8 mil. € 216,8 tis. €
2022 5,0 mil. € 215,9 tis. €
2021 3,3 mil. € 118,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky372,7 tis. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie316,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie212,1 tis. €
  • Rezervy72,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky371 €
  • Krátkodobé záväzky990,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Syneos Health Slovakia s. r. o. v konkurze?

Syneos Health Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Syneos Health Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Syneos Health Slovakia s. r. o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma Syneos Health Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Syneos Health Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 212,1 tis. €.

Je Syneos Health Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Syneos Health Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Syneos Health Slovakia s. r. o. sídli?

Syneos Health Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Vlčkova 8/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026