B-MONT Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 46051031
DIČ: 2023201246
IČ DPH: SK2023201246
Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 24. 2. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 4. 2011
Spisová značka: Sro/181929/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bankruptcy Advisory, s.r.o. od 25. 9. 2024
    spoločník
  • Recovery, s.r.o. od 25. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť B-MONT Slovakia s. r. o. v roku 2023 sa prepadla zo zisku do straty 33,7 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 398,3 tis. €.

398,3 tis. €
Tržby
33,7 tis. €
Strata
180,1 tis. €
Aktíva
59,0 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 44,0 tis., 2020 −56,4 tis., 2021 2,8 tis., 2022 49,2 tis., 2023 −33,7 tis.201944,0 tis.2020−56,4 tis.20212,8 tis.202249,2 tis.2023−33,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 1,0 mil., 2020 349,9 tis., 2021 553,0 tis., 2022 634,6 tis., 2023 398,3 tis.20191,0 mil.2020349,9 tis.2021553,0 tis.2022634,6 tis.2023398,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 398,3 tis. € -33,7 tis. €
2022 634,6 tis. € 49,2 tis. €
2021 553,0 tis. € 2,8 tis. €
2020 349,9 tis. € -56,4 tis. €
2019 1,0 mil. € 44,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie59,0 tis. €
  • Záväzky121,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B-MONT Slovakia s. r. o. v konkurze?

B-MONT Slovakia s. r. o. je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma B-MONT Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala B-MONT Slovakia s. r. o. tržby 398,3 tis. €.

Je firma B-MONT Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 B-MONT Slovakia s. r. o. vykázala stratu 33,7 tis. €.

Je B-MONT Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

B-MONT Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B-MONT Slovakia s. r. o. sídli?

B-MONT Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Svätovavrinecká 13920/10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026