Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46047531
DIČ: 2023217570
Černákova 1005/9, Brezno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černákova 1005/9, Brezno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 25. 2. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/19743/S
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace so skrášľovaním tela; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia špecializovaná, v špecializačnom odbore: chirurgia, diagno…; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Stefan Ianecsko od 25. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 18,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 269,1 tis. €.

269,1 tis. €
Tržby
18,9 tis. €
Zisk
269,1 tis. €
Celkové výnosy
203,2 tis. €
Aktíva
145,8 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
52,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 554, 2022 4,5 tis., 2023 4,1 tis., 2024 21,1 tis., 2025 18,9 tis.202155420224,5 tis.20234,1 tis.202421,1 tis.202518,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,3 tis., 2022 200,1 tis., 2023 244,3 tis., 2024 260,9 tis., 2025 269,1 tis.2021157,3 tis.2022200,1 tis.2023244,3 tis.2024260,9 tis.2025269,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 269,1 tis. € 18,9 tis. €
2024 260,9 tis. € 21,1 tis. €
2023 244,3 tis. € 4,1 tis. €
2022 200,1 tis. € 4,5 tis. €
2021 157,3 tis. € 554 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok166,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,2 tis. €
  • Finančné účty13,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie904 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy82,3 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov39,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky115 €
  • Krátkodobé záväzky18,7 tis. €
  • Bankové úvery38,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. v konkurze?

Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. tržby 269,1 tis. €.

Je firma Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. dosiahla zisk 18,9 tis. €.

Kde firma Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. sídli?

Chirurgické a endoskopické centrum, s.r.o. má sídlo na adrese Černákova 1005/9, Brezno, 977 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026