Lekáreň Vajnory, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46036105
DIČ: 2023207384
IČ DPH: SK2023207384
Dorastenecká 46, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dorastenecká 46, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba chemikálií a chemických produktov 20.41
Dátum vzniku: 18. 2. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2011
Spisová značka: Sro/70816/B
Predmet podnikania (výber): výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; skladovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Elena Dušková od 18. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň Vajnory, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 93,6 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
93,6 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
736,9 tis. €
Aktíva
423,0 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
10,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 97,8 tis., 2022 41,5 tis., 2023 95,9 tis., 2024 97,2 tis., 2025 93,6 tis.202197,8 tis.202241,5 tis.202395,9 tis.202497,2 tis.202593,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,9 mil., 2024 3,0 mil., 2025 3,4 mil.20212,2 mil.20222,4 mil.20232,9 mil.20243,0 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 93,6 tis. €
2024 3,0 mil. € 97,2 tis. €
2023 2,9 mil. € 95,9 tis. €
2022 2,4 mil. € 41,5 tis. €
2021 2,2 mil. € 97,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,3 tis. €
  • Zásoby124,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky338,3 tis. €
  • Finančné účty225,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov323,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,6 tis. €
  • Rezervy6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky305,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Vajnory, s. r. o. v konkurze?

Lekáreň Vajnory, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Vajnory, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň Vajnory, s. r. o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma Lekáreň Vajnory, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň Vajnory, s. r. o. dosiahla zisk 93,6 tis. €.

Je Lekáreň Vajnory, s. r. o. platiteľom DPH?

Lekáreň Vajnory, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Vajnory, s. r. o. sídli?

Lekáreň Vajnory, s. r. o. má sídlo na adrese Dorastenecká 46, Bratislava, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026