FTVE Green Energy 2, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46025553
DIČ: 2023258787
IČ DPH: SK2023258787
Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 2. 12. 1996
Základné imanie: 517,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2011
Spisová značka: Sro/162400/B
Predmet podnikania (výber): výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Horák od 1. 8. 2025
    konateľ
  • NOVA Green Energy, SICAV, a.s. od 5. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FTVE Green Energy 2, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 45 % na 25,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 130,7 tis. €.

130,7 tis. €
Tržby
25,3 tis. €
Strata
130,7 tis. €
Celkové výnosy
866,5 tis. €
Aktíva
486,8 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
40,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,1 tis., 2022 9,0 tis., 2023 −11,2 tis., 2024 −17,5 tis., 2025 −25,3 tis.202166,1 tis.20229,0 tis.2023−11,2 tis.2024−17,5 tis.2025−25,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 171,2 tis., 2022 146,8 tis., 2023 132,0 tis., 2024 135,1 tis., 2025 130,7 tis.2021171,2 tis.2022146,8 tis.2023132,0 tis.2024135,1 tis.2025130,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 130,7 tis. € -25,3 tis. €
2024 135,1 tis. € -17,5 tis. €
2023 132,0 tis. € -11,2 tis. €
2022 146,8 tis. € 9,0 tis. €
2021 171,2 tis. € 66,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok726,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,4 tis. €
  • Finančné účty130,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie630 €

Pasíva

  • Základné imanie517,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-14,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,3 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky149,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky53,7 tis. €
  • Bankové úvery174,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FTVE Green Energy 2, s.r.o. v konkurze?

FTVE Green Energy 2, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FTVE Green Energy 2, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FTVE Green Energy 2, s.r.o. tržby 130,7 tis. €.

Je firma FTVE Green Energy 2, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FTVE Green Energy 2, s.r.o. vykázala stratu 25,3 tis. €.

Je FTVE Green Energy 2, s.r.o. platiteľom DPH?

FTVE Green Energy 2, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FTVE Green Energy 2, s.r.o. sídli?

FTVE Green Energy 2, s.r.o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026