APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 46009558
DIČ: 2023193909
Cabanova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cabanova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 2. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/70339/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Kleman od 19. 4. 2023
    konateľlikvidátorspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii v roku 2019 zvýšila stratu o 314 % na 10,6 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 12,8 tis. €.

12,8 tis. €
Tržby
10,6 tis. €
Strata
23,3 tis. €
Aktíva
22,5 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 2,7 tis., 2016 5,9 tis., 2017 10,0 tis., 2018 −2,6 tis., 2019 −10,6 tis.20152,7 tis.20165,9 tis.201710,0 tis.2018−2,6 tis.2019−10,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 23,1 tis., 2016 38,3 tis., 2017 63,9 tis., 2018 22,2 tis., 2019 12,8 tis.201523,1 tis.201638,3 tis.201763,9 tis.201822,2 tis.201912,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 12,8 tis. € -10,6 tis. €
2018 22,2 tis. € -2,6 tis. €
2017 63,9 tis. € 10,0 tis. €
2016 38,3 tis. € 5,9 tis. €
2015 23,1 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie22,5 tis. €
  • Záväzky761 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii v konkurze?

APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii tržby 12,8 tis. €.

Je firma APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii vykázala stratu 10,6 tis. €.

Kde firma APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii sídli?

APUS Slovakia s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Cabanova 18, Bratislava, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026