BEK Agro Revúca, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45976261
DIČ: 2023186297
IČ DPH: SK2023186297
Muránska 404, Revúca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muránska 404, Revúca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 150
Dátum vzniku: 31. 12. 2010
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2011
Spisová značka: Sro/19422/S
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lukáš Gallo od 15. 11. 2021
    konateľ
  • Zuzana Janočková od 15. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Gallo od 23. 12. 2021
    spoločník
  • Ing. Valéria Janočková od 19. 2. 2015
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BEK Agro Revúca, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 294,5 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
294,5 tis. €
Strata
2,5 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
1,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 87,6 tis., 2022 −65,9 tis., 2023 −65,7 tis., 2024 29,7 tis., 2025 −294,5 tis.202187,6 tis.2022−65,9 tis.2023−65,7 tis.202429,7 tis.2025−294,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 821,8 tis., 2023 2,5 mil., 2024 2,4 mil., 2025 1,7 mil.20211,2 mil.2022821,8 tis.20232,5 mil.20242,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € -294,5 tis. €
2024 2,4 mil. € 29,7 tis. €
2023 2,5 mil. € -65,7 tis. €
2022 821,8 tis. € -65,9 tis. €
2021 1,2 mil. € 87,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok90,0 tis. €
  • Zásoby247,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky286,0 tis. €
  • Finančné účty58,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-294,5 tis. €
  • Rezervy17,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky509,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky144,5 tis. €
  • Bankové úvery348,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BEK Agro Revúca, s.r.o. v konkurze?

BEK Agro Revúca, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BEK Agro Revúca, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BEK Agro Revúca, s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma BEK Agro Revúca, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BEK Agro Revúca, s.r.o. vykázala stratu 294,5 tis. €.

Je BEK Agro Revúca, s.r.o. platiteľom DPH?

BEK Agro Revúca, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BEK Agro Revúca, s.r.o. sídli?

BEK Agro Revúca, s.r.o. má sídlo na adrese Muránska 404, Revúca, 050 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026