Trenčianska Drevárska s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45966583
DIČ: 2023179741
IČ DPH: SK2023179741
Kvášovec 4084/13, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvášovec 4084/13, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.11
Dátum vzniku: 12. 1. 2011
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2011
Spisová značka: Sro/23950/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adam Povoda od 12. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Petra Daniško od 12. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trenčianska Drevárska s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 775,7 tis. €.

775,7 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
702,1 tis. €
Celkové výnosy
275,0 tis. €
Aktíva
130,3 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
25,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 784, 2023 663, 2024 6,4 tis., 2025 6,4 tis.20213,0 tis.2022784202366320246,4 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 547,4 tis., 2022 698,4 tis., 2023 693,3 tis., 2024 584,4 tis., 2025 775,7 tis.2021547,4 tis.2022698,4 tis.2023693,3 tis.2024584,4 tis.2025775,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 775,7 tis. € 6,4 tis. €
2024 584,4 tis. € 6,4 tis. €
2023 693,3 tis. € 663 €
2022 698,4 tis. € 784 €
2021 547,4 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,5 tis. €
  • Zásoby150,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,4 tis. €
  • Finančné účty30,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy68,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,4 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky86,7 tis. €
  • Bankové úvery51,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie121 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trenčianska Drevárska s. r. o. v konkurze?

Trenčianska Drevárska s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trenčianska Drevárska s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trenčianska Drevárska s. r. o. tržby 775,7 tis. €.

Je firma Trenčianska Drevárska s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trenčianska Drevárska s. r. o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je Trenčianska Drevárska s. r. o. platiteľom DPH?

Trenčianska Drevárska s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trenčianska Drevárska s. r. o. sídli?

Trenčianska Drevárska s. r. o. má sídlo na adrese Kvášovec 4084/13, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026