ZILIZI IMRICH s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45963509
DIČ: 2023182029
IČ DPH: SK2023182029
Tešedíkovo 1369, Tešedíkovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tešedíkovo 1369, Tešedíkovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 25. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2011
Spisová značka: Sro/26822/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anikó Ziliziová od 25. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Imrich Zilizi od 25. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Mgr. Ildikó Domonkos od 25. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Róbert Zilizi od 25. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZILIZI IMRICH s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
707,5 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
35,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,6 tis., 2022 10,4 tis., 2023 10,3 tis., 2024 −3,7 tis., 2025 1,7 tis.202159,6 tis.202210,4 tis.202310,3 tis.2024−3,7 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,0 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,4 mil.20211,2 mil.20221,0 mil.20231,1 mil.20241,3 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 1,7 tis. €
2024 1,3 mil. € -3,7 tis. €
2023 1,1 mil. € 10,3 tis. €
2022 1,0 mil. € 10,4 tis. €
2021 1,2 mil. € 59,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok291,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok91,6 tis. €
  • Zásoby238,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky100,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky200,4 tis. €
  • Finančné účty336,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov700,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Rezervy5,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky410 €
  • Krátkodobé záväzky552,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZILIZI IMRICH s. r. o. v konkurze?

ZILIZI IMRICH s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZILIZI IMRICH s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZILIZI IMRICH s. r. o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma ZILIZI IMRICH s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZILIZI IMRICH s. r. o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je ZILIZI IMRICH s. r. o. platiteľom DPH?

ZILIZI IMRICH s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZILIZI IMRICH s. r. o. sídli?

ZILIZI IMRICH s. r. o. má sídlo na adrese Tešedíkovo 1369, Tešedíkovo, 925 82.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026