HOLLY - dentalcare s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45960518
DIČ: 2023165694
IČ DPH: SK2023165694
Starý Blich 240/20, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starý Blich 240/20, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 1. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/23865/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - špecializovaná ambulancia v špecializačnom odbore stomatológia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ján Hollý od 1. 1. 2011
    konateľspoločník
  • MUDr. Martin Hollý od 1. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HOLLY - dentalcare s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 73 % na 19,6 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 508,7 tis. €.

508,7 tis. €
Tržby
19,6 tis. €
Zisk
508,8 tis. €
Celkové výnosy
203,3 tis. €
Aktíva
104,9 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
66,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,9 tis., 2022 19,1 tis., 2023 53,1 tis., 2024 72,0 tis., 2025 19,6 tis.202122,9 tis.202219,1 tis.202353,1 tis.202472,0 tis.202519,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 383,1 tis., 2022 397,9 tis., 2023 467,7 tis., 2024 528,9 tis., 2025 508,7 tis.2021383,1 tis.2022397,9 tis.2023467,7 tis.2024528,9 tis.2025508,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 508,7 tis. € 19,6 tis. €
2024 528,9 tis. € 72,0 tis. €
2023 467,7 tis. € 53,1 tis. €
2022 397,9 tis. € 19,1 tis. €
2021 383,1 tis. € 22,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok90,0 tis. €
  • Zásoby1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,8 tis. €
  • Finančné účty33,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,6 tis. €
  • Rezervy18,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOLLY - dentalcare s. r. o. v konkurze?

HOLLY - dentalcare s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOLLY - dentalcare s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HOLLY - dentalcare s. r. o. tržby 508,7 tis. €.

Je firma HOLLY - dentalcare s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HOLLY - dentalcare s. r. o. dosiahla zisk 19,6 tis. €.

Je HOLLY - dentalcare s. r. o. platiteľom DPH?

HOLLY - dentalcare s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOLLY - dentalcare s. r. o. sídli?

HOLLY - dentalcare s. r. o. má sídlo na adrese Starý Blich 240/20, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026