JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45941815
DIČ: 2023153132
IČ DPH: SK2023153132
Zelinárska 8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zelinárska 8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 8. 12. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2012
Spisová značka: Sro/69144/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 34,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 167,6 tis. €.

167,6 tis. €
Tržby
34,0 tis. €
Zisk
173,9 tis. €
Celkové výnosy
235,5 tis. €
Aktíva
225,7 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,4 tis., 2022 18,1 tis., 2023 43,6 tis., 2024 52,0 tis., 2025 34,0 tis.202130,4 tis.202218,1 tis.202343,6 tis.202452,0 tis.202534,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 124,1 tis., 2022 128,2 tis., 2023 151,5 tis., 2024 156,2 tis., 2025 167,6 tis.2021124,1 tis.2022128,2 tis.2023151,5 tis.2024156,2 tis.2025167,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 125,2 tis., 2022 131,3 tis., 2023 158,4 tis., 2024 160,4 tis., 2025 173,9 tis.2021125,2 tis.2022131,3 tis.2023158,4 tis.2024160,4 tis.2025173,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 9,3 tis., 2022 7,3 tis., 2023 12,3 tis., 2024 13,9 tis., 2025 11,2 tis.20219,3 tis.20227,3 tis.202312,3 tis.202413,9 tis.202511,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 167,6 tis. € 34,0 tis. €
2024 156,2 tis. € 52,0 tis. €
2023 151,5 tis. € 43,6 tis. €
2022 128,2 tis. € 18,1 tis. €
2021 124,1 tis. € 30,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok79,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,9 tis. €
  • Finančné účty137,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku483 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov186,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,0 tis. €
  • Rezervy632 €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. v konkurze?

JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. tržby 167,6 tis. €.

Je firma JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. dosiahla zisk 34,0 tis. €.

Je JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. platiteľom DPH?

JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. sídli?

JUDr. Julián Lapšanský, advokátska kancelária, spol. s r. o. má sídlo na adrese Zelinárska 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026