Made in Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45925721
DIČ: 2023162295
IČ DPH: SK2023162295
Gajova 3/2504, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gajova 3/2504, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 29. 12. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/69663/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Beljak od 29. 12. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Made in Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 57,7 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 88,3 tis. €.

88,3 tis. €
Tržby
57,7 tis. €
Zisk
90,5 tis. €
Celkové výnosy
379,6 tis. €
Aktíva
373,8 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
75,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,8 tis., 2022 62,4 tis., 2023 53,8 tis., 2024 87,8 tis., 2025 57,7 tis.202160,8 tis.202262,4 tis.202353,8 tis.202487,8 tis.202557,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,2 tis., 2022 126,6 tis., 2023 117,7 tis., 2024 191,9 tis., 2025 88,3 tis.2021117,2 tis.2022126,6 tis.2023117,7 tis.2024191,9 tis.202588,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,3 tis. € 57,7 tis. €
2024 191,9 tis. € 87,8 tis. €
2023 117,7 tis. € 53,8 tis. €
2022 126,6 tis. € 62,4 tis. €
2021 117,2 tis. € 60,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,1 tis. €
  • Zásoby5,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky323,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,7 tis. €
  • Finančné účty33,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie296 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov310,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,7 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Dlhodobé záväzky809 €
  • Krátkodobé záväzky4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Made in Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Made in Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Made in Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Made in Slovakia, s. r. o. tržby 88,3 tis. €.

Je firma Made in Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Made in Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 57,7 tis. €.

Je Made in Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Made in Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Made in Slovakia, s. r. o. sídli?

Made in Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Gajova 3/2504, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026