Koliba pod Roháčmi, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45907668
DIČ: 2023138997
IČ DPH: SK2023138997
Jána Reka 13, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Reka 13, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 17. 11. 2010
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2012
Spisová značka: Sro/53769/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Šiška od 17. 11. 2010
    konateľspoločník
  • Mária Fandáková od 17. 11. 2010
    konateľ
  • Terézia Šišková od 17. 11. 2010
    konateľspoločník
  • Mária Šišková od 18. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Koliba pod Roháčmi, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 15 % na 96,7 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 508,6 tis. €.

508,6 tis. €
Tržby
96,7 tis. €
Zisk
251,7 tis. €
Aktíva
207,1 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 47,8 tis., 2021 2,6 tis., 2022 −5,7 tis., 2023 84,5 tis., 2024 96,7 tis.202047,8 tis.20212,6 tis.2022−5,7 tis.202384,5 tis.202496,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 241,8 tis., 2021 169,2 tis., 2022 229,0 tis., 2023 444,9 tis., 2024 508,6 tis.2020241,8 tis.2021169,2 tis.2022229,0 tis.2023444,9 tis.2024508,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 508,6 tis. € 96,7 tis. €
2023 444,9 tis. € 84,5 tis. €
2022 229,0 tis. € -5,7 tis. €
2021 169,2 tis. € 2,6 tis. €
2020 241,8 tis. € 47,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie207,1 tis. €
  • Záväzky44,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Koliba pod Roháčmi, s.r.o. v konkurze?

Koliba pod Roháčmi, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Koliba pod Roháčmi, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Koliba pod Roháčmi, s.r.o. tržby 508,6 tis. €.

Je firma Koliba pod Roháčmi, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Koliba pod Roháčmi, s.r.o. dosiahla zisk 96,7 tis. €.

Je Koliba pod Roháčmi, s.r.o. platiteľom DPH?

Koliba pod Roháčmi, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Koliba pod Roháčmi, s.r.o. sídli?

Koliba pod Roháčmi, s.r.o. má sídlo na adrese Jána Reka 13, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026