MUDr. Veronika Oceláková s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45903905
DIČ: 2023192688
Trebišovská 12, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trebišovská 12, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 5. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/26555/V
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; organizovanie kurzov, školení a seminárov; poradenská činnosť v oblasti zdravotného životného štýlu a zdravej výživy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Igor Ocelák od 17. 9. 2012
    konateľspoločník
  • MUDr. Veronika Oceláková od 5. 11. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,0 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 117,6 tis. €.

117,6 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Strata
165,3 tis. €
Aktíva
126,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 24,6 tis., 2023 32,2 tis., 2024 17,6 tis., 2025 −11,0 tis.20219,9 tis.202224,6 tis.202332,2 tis.202417,6 tis.2025−11,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 102,8 tis., 2022 120,0 tis., 2023 144,7 tis., 2024 129,6 tis., 2025 117,6 tis.2021102,8 tis.2022120,0 tis.2023144,7 tis.2024129,6 tis.2025117,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,6 tis. € -11,0 tis. €
2024 129,6 tis. € 17,6 tis. €
2023 144,7 tis. € 32,2 tis. €
2022 120,0 tis. € 24,6 tis. €
2021 102,8 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie126,7 tis. €
  • Záväzky38,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. v konkurze?

MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. tržby 117,6 tis. €.

Je firma MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. vykázala stratu 11,0 tis. €.

Kde firma MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. sídli?

MUDr. Veronika Oceláková s. r. o. má sídlo na adrese Trebišovská 12, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026