PD Lovčica - Trubín, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45901210
DIČ: 2023143771
IČ DPH: SK2023143771
Lovčica 705, Lovčica - Trubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lovčica 705, Lovčica - Trubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 1. 12. 2010
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 5. 2021
Spisová značka: Sro/19276/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Pavla od 1. 12. 2022
    konateľ
  • Mgr. Petra Hrebeňáková od 1. 12. 2022
    konateľ
  • Oľga Beňová od 1. 12. 2010
    konateľ
  • Poľnohospodárske družstvo Lovčica - Trubín od 1. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Lovčica - Trubín, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 77 % na 10,9 tis. €.

10,9 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
190,0 tis. €
Celkové výnosy
350,4 tis. €
Aktíva
143,1 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,1 tis., 2022 20,4 tis., 2023 17,5 tis., 2024 6,5 tis., 2025 3,7 tis.202177,1 tis.202220,4 tis.202317,5 tis.20246,5 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,5 tis., 2022 11,2 tis., 2023 12,5 tis., 2024 6,2 tis., 2025 10,9 tis.202138,5 tis.202211,2 tis.202312,5 tis.20246,2 tis.202510,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,9 tis. € 3,7 tis. €
2024 6,2 tis. € 6,5 tis. €
2023 12,5 tis. € 17,5 tis. €
2022 11,2 tis. € 20,4 tis. €
2021 38,5 tis. € 77,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok293,6 tis. €
  • Zásoby4,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,6 tis. €
  • Finančné účty252 €
  • Časové rozlíšenie113 €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov117,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,9 tis. €
  • Bankové úvery110,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Lovčica - Trubín, s.r.o. v konkurze?

PD Lovčica - Trubín, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Lovčica - Trubín, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Lovčica - Trubín, s.r.o. tržby 10,9 tis. €.

Je firma PD Lovčica - Trubín, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Lovčica - Trubín, s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je PD Lovčica - Trubín, s.r.o. platiteľom DPH?

PD Lovčica - Trubín, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Lovčica - Trubín, s.r.o. sídli?

PD Lovčica - Trubín, s.r.o. má sídlo na adrese Lovčica 705, Lovčica - Trubín, 966 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026