IMT Smile media, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45885087
DIČ: 2023175187
IČ DPH: SK2023175187
Plavecký Štvrtok 546, Plavecký Štvrtok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plavecký Štvrtok 546, Plavecký Štvrtok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2011
Spisová značka: Sro/69933/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Tásler od 12. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IMT Smile media, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 603,3 tis. €.

603,3 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
603,3 tis. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
385,2 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
5,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,6 tis., 2022 209,8 tis., 2023 62,3 tis., 2024 −293,5 tis., 2025 3,7 tis.202120,6 tis.2022209,8 tis.202362,3 tis.2024−293,5 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 724,6 tis., 2022 1,6 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,3 mil., 2025 603,3 tis.2021724,6 tis.20221,6 mil.20231,4 mil.20241,3 mil.2025603,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 603,3 tis. € 3,7 tis. €
2024 1,3 mil. € -293,5 tis. €
2023 1,4 mil. € 62,3 tis. €
2022 1,6 mil. € 209,8 tis. €
2021 724,6 tis. € 20,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok972,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty13,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy227,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov149,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky803 €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery12,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IMT Smile media, s. r. o. v konkurze?

IMT Smile media, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IMT Smile media, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IMT Smile media, s. r. o. tržby 603,3 tis. €.

Je firma IMT Smile media, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IMT Smile media, s. r. o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je IMT Smile media, s. r. o. platiteľom DPH?

IMT Smile media, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IMT Smile media, s. r. o. sídli?

IMT Smile media, s. r. o. má sídlo na adrese Plavecký Štvrtok 546, Plavecký Štvrtok, 900 68.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026