Gedeon Richter Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45869146
DIČ: 2023117943
IČ DPH: SK2023117943
Karadžičova 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 1. 10. 2010
Základné imanie: 705,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2011
Spisová značka: Sro/67846/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Corina Croitoru od 16. 10. 2014
    konateľ
  • PharmDr. Peter Turek od 1. 10. 2010
    konateľ
  • Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyilvánosan Működő, Rt. od 28. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 104,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 6,0 mil. €.

6,0 mil. €
Tržby
104,8 tis. €
Zisk
6,2 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
54,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,1 tis., 2022 102,4 tis., 2023 105,4 tis., 2024 114,0 tis., 2025 104,8 tis.202178,1 tis.2022102,4 tis.2023105,4 tis.2024114,0 tis.2025104,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,6 mil., 2022 5,0 mil., 2023 5,4 mil., 2024 6,1 mil., 2025 6,0 mil.20214,6 mil.20225,0 mil.20235,4 mil.20246,1 mil.20256,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,0 mil. € 104,8 tis. €
2024 6,1 mil. € 114,0 tis. €
2023 5,4 mil. € 105,4 tis. €
2022 5,0 mil. € 102,4 tis. €
2021 4,6 mil. € 78,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok139 €
  • Dlhodobý hmotný majetok667,1 tis. €
  • Zásoby47,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky23,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky516,2 tis. €
  • Finančné účty551,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie52,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie705,0 tis. €
  • Fondy zo zisku48,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov463,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104,8 tis. €
  • Rezervy138,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky393,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. tržby 6,0 mil. €.

Je firma Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 104,8 tis. €.

Je Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. sídli?

Gedeon Richter Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Karadžičova 10, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026