HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45717524
DIČ: 2023098066
IČ DPH: SK2023098066
Kamenná 19, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 19, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 27. 8. 2010
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2010
Spisová značka: Sro/53452/L
Predmet podnikania (výber): izolatérstvo; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Kováčik od 27. 8. 2010
    konateľspoločník
  • Miloš Zelník od 27. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 225,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 10,5 mil. €.

10,5 mil. €
Tržby
225,3 tis. €
Zisk
10,5 mil. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
2,9 mil. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 445,6 tis., 2022 476,2 tis., 2023 567,2 tis., 2024 473,7 tis., 2025 225,3 tis.2021445,6 tis.2022476,2 tis.2023567,2 tis.2024473,7 tis.2025225,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,7 mil., 2022 9,7 mil., 2023 10,7 mil., 2024 12,2 mil., 2025 10,5 mil.20217,7 mil.20229,7 mil.202310,7 mil.202412,2 mil.202510,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 mil. € 225,3 tis. €
2024 12,2 mil. € 473,7 tis. €
2023 10,7 mil. € 567,2 tis. €
2022 9,7 mil. € 476,2 tis. €
2021 7,7 mil. € 445,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok159,1 tis. €
  • Zásoby780,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty983,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie225,3 tis. €
  • Rezervy11,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky116,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky173,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. tržby 10,5 mil. €.

Je firma HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 225,3 tis. €.

Je HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. sídli?

HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Kamenná 19, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026