Dentsply Sirona Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45691118
DIČ: 2023132870
IČ DPH: SK2023132870
Einsteinova 33, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 33, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 5. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2010
Spisová značka: Sro/68465/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kaitlyn Capria-Wolff od 8. 4. 2026
    konateľ
  • Kevin Czerney od 18. 2. 2025
    konateľ
  • Dentsply Sirona Europe GmbH od 1. 10. 2021
    spoločník
  • Sirona Dental GmbH od 1. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 689,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 12,5 mil. €.

12,5 mil. €
Tržby
689,9 tis. €
Zisk
12,7 mil. €
Celkové výnosy
8,0 mil. €
Aktíva
6,0 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
89,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,9 tis., 2022 377,1 tis., 2023 550,7 tis., 2024 960,6 tis., 2025 689,9 tis.2021−12,9 tis.2022377,1 tis.2023550,7 tis.2024960,6 tis.2025689,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,0 mil., 2022 11,4 mil., 2023 11,8 mil., 2024 11,9 mil., 2025 12,5 mil.202110,0 mil.202211,4 mil.202311,8 mil.202411,9 mil.202512,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 10,0 mil., 2022 11,4 mil., 2023 12,1 mil., 2024 12,3 mil., 2025 12,7 mil.202110,0 mil.202211,4 mil.202312,1 mil.202412,3 mil.202512,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 101,8 tis., 2022 105,4 tis., 2023 223,3 tis., 2024 41,5 tis., 2025 247,4 tis.2021101,8 tis.2022105,4 tis.2023223,3 tis.202441,5 tis.2025247,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,5 mil. € 689,9 tis. €
2024 11,9 mil. € 960,6 tis. €
2023 11,8 mil. € 550,7 tis. €
2022 11,4 mil. € 377,1 tis. €
2021 10,0 mil. € -12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky302,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie142,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy18,9 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie689,9 tis. €
  • Rezervy1,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky18,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky915,2 tis. €
  • Bankové úvery3,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. v konkurze?

Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. tržby 12,5 mil. €.

Je firma Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 689,9 tis. €.

Je Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. sídli?

Dentsply Sirona Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Einsteinova 33, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026