T-shirts company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45690651
DIČ: 2023089321
Javorová 2013/1, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Javorová 2013/1, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 16. 8. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/26141/V
Predmet podnikania (výber): administratívne služby; prípravné práce k realizácii stavby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Bigoš od 16. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T-shirts company, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 86 % na 635 € a tržby jej klesli o 30 % na 19,1 tis. €.

19,1 tis. €
Tržby
635 €
Zisk
72,5 tis. €
Aktíva
30,4 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 −468, 2023 2,0 tis., 2024 4,5 tis., 2025 63520216,8 tis.2022−46820232,0 tis.20244,5 tis.2025635
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,2 tis., 2022 21,0 tis., 2023 21,3 tis., 2024 27,5 tis., 2025 19,1 tis.202133,2 tis.202221,0 tis.202321,3 tis.202427,5 tis.202519,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,1 tis. € 635 €
2024 27,5 tis. € 4,5 tis. €
2023 21,3 tis. € 2,0 tis. €
2022 21,0 tis. € -468 €
2021 33,2 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,4 tis. €
  • Záväzky42,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T-shirts company, s.r.o. v konkurze?

T-shirts company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T-shirts company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T-shirts company, s.r.o. tržby 19,1 tis. €.

Je firma T-shirts company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T-shirts company, s.r.o. dosiahla zisk 635 €.

Kde firma T-shirts company, s.r.o. sídli?

T-shirts company, s.r.o. má sídlo na adrese Javorová 2013/1, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026