MUDr. Marta Murgašová, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45685061
DIČ: 2023175418
Mierové námestie 7, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové námestie 7, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 20. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/23978/R
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti - ambulancie v špecializačnom odbore s…; poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Marta Murgašová od 20. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Nadia Bryan od 20. 1. 2011
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 110,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 463,8 tis. €.

463,8 tis. €
Tržby
110,9 tis. €
Zisk
463,8 tis. €
Celkové výnosy
137,4 tis. €
Aktíva
116,4 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
49,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,1 tis., 2022 73,2 tis., 2023 53,0 tis., 2024 82,8 tis., 2025 110,9 tis.202163,1 tis.202273,2 tis.202353,0 tis.202482,8 tis.2025110,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 318,8 tis., 2022 299,4 tis., 2023 332,7 tis., 2024 436,5 tis., 2025 463,8 tis.2021318,8 tis.2022299,4 tis.2023332,7 tis.2024436,5 tis.2025463,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 463,8 tis. € 110,9 tis. €
2024 436,5 tis. € 82,8 tis. €
2023 332,7 tis. € 53,0 tis. €
2022 299,4 tis. € 73,2 tis. €
2021 318,8 tis. € 63,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,3 tis. €
  • Finančné účty79,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie110,9 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. tržby 463,8 tis. €.

Je firma MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. dosiahla zisk 110,9 tis. €.

Kde firma MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. sídli?

MUDr. Marta Murgašová, s.r.o. má sídlo na adrese Mierové námestie 7, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026