Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45676518
DIČ: 2023087726
IČ DPH: SK2023087726
Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.75
Dátum vzniku: 31. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 2010
Spisová značka: Sro/66683/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anita Kovács od 9. 2. 2026
    konateľ
  • MOP Hungary Kft. od 7. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 7,6 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 5,5 mil. €.

5,5 mil. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
358,3 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
30,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 150,6 tis., 2022 61,3 tis., 2023 339,4 tis., 2024 199,3 tis., 2025 7,6 tis.2021150,6 tis.202261,3 tis.2023339,4 tis.2024199,3 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 mil., 2022 5,9 mil., 2023 7,1 mil., 2024 7,6 mil., 2025 5,5 mil.20215,0 mil.20225,9 mil.20237,1 mil.20247,6 mil.20255,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 mil. € 7,6 tis. €
2024 7,6 mil. € 199,3 tis. €
2023 7,1 mil. € 339,4 tis. €
2022 5,9 mil. € 61,3 tis. €
2021 5,0 mil. € 150,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,4 tis. €
  • Zásoby518,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky256,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty119,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie137,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy295,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Rezervy255,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. tržby 5,5 mil. €.

Je firma Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. sídli?

Roland Cosmetics Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026