W-Market, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45673641
DIČ: 2023085834
IČ DPH: SK2023085834
Sabinovská 5050/15, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sabinovská 5050/15, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 4. 8. 2010
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 10. 2011
Spisová značka: Sro/23347/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Sebastián Cehelský od 11. 5. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Michal Majdák od 4. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť W-Market, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 23,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 115,9 tis. €.

115,9 tis. €
Tržby
23,6 tis. €
Zisk
115,9 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
636,1 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
72,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 17,4 tis., 2023 17,5 tis., 2024 26,3 tis., 2025 23,6 tis.202118,0 tis.202217,4 tis.202317,5 tis.202426,3 tis.202523,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,5 tis., 2022 81,8 tis., 2023 100,9 tis., 2024 111,0 tis., 2025 115,9 tis.202163,5 tis.202281,8 tis.2023100,9 tis.2024111,0 tis.2025115,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 115,9 tis. € 23,6 tis. €
2024 111,0 tis. € 26,3 tis. €
2023 100,9 tis. € 17,5 tis. €
2022 81,8 tis. € 17,4 tis. €
2021 63,5 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,0 tis. €
  • Finančné účty43,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov402,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky260,2 tis. €
  • Bankové úvery407,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma W-Market, s.r.o. v konkurze?

W-Market, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma W-Market, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala W-Market, s.r.o. tržby 115,9 tis. €.

Je firma W-Market, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 W-Market, s.r.o. dosiahla zisk 23,6 tis. €.

Je W-Market, s.r.o. platiteľom DPH?

W-Market, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma W-Market, s.r.o. sídli?

W-Market, s.r.o. má sídlo na adrese Sabinovská 5050/15, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026